KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944415
nr 1194 4415
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Torö gädda. Signerad, daterad -18. Olja på pannå, 15x53 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:02:51
30/7 16:39:14
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning